Möbler Trädgårdsmöbler
1251672
TRÄDGÅRDSSOFFA, gjutjärn, 1900-talets senare del.
TrÄdgÅrdssoffa, gjutjärn, 1900-talets senare del.

Genombruten dekor. Sitthöjd 41. Längd ca 150 cm.

Skador. Slitage. Smärre rostangrepp.

Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)707 15 77 12

Utropspris
4 000 SEK