Möbler Bord
1251894
NATTDUKSBORD, 1 par. Engelskstil, 1900-talets andra hälft.
Nattduksbord, 1 par. engelskstil, 1900-talets andra hälft.

Mahogny och mässing. Fyra lådor med utfällbar topp. Höjd 71, 61 x 30,5 cm. Utfällbar topp 61 x 61 cm

Slitage. Repor. Fläckar.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G5
Maria Granström
Maria Granström
Tf filialchef Malmö / Private Sales
+46 (0)739 40 08 09

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

1 dag 10 timmar
2 600
245
286
Utropspris
2 500 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 2 800 SEK. Läs mer.
Budhistorik (6 bud)
25 sep 16:29
2 600 SEK
24 sep 19:44
2 400 SEK
21 sep 17:16
2 200 SEK
21 sep 17:16
2 000 SEK
21 sep 6:58
1 800 SEK