1251921
ISMO JOKIAHO, diptyk, olja på duk, signerad och daterad 2000 a tergo.
Ismo jokiaho, diptyk, olja på duk, signerad och daterad 2000 a tergo.

"Särkynyttä musiikkia" (Sprucken musik). 40x56 cm.

Smärre färgbortfall.

Utropspris
300 EUR