1252683
Vieno Elomaa
(Finland, 1909-1994)
Vieno elomaa, olja på duk, signerad och daterad -56.

VIENO ELOMAA, olja på duk, signerad och daterad -56.

Landskap, 46.5 x 61 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Ansvarig specialist finländsk modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Utropspris
250 EUR