Konst Contemporary
1257184
Mauritz Karström
(Sverige, 1962-2005)
Mauritz karstrÖm, olja på duk, signerad mk.

MAURITZ KARSTRÖM, olja på duk, signerad MK.

"Cykel-landskap". 50 x 61 cm.

Färgbortfall.

Pedro Westerdahl
Pedro Westerdahl
Specialist klassisk konst 1800/1900-tal
+46 (0)761 36 66 33

Utropspris
15 000 SEK