Möbler Fåtöljer & Soffor
1257481
Kenneth Bergenblad
(Sverige, Född 1944)
Kenneth bergenblad, fåtöljer  ett par, "kavaljer", dux 1900-talets senare del.

KENNETH BERGENBLAD, Fåtöljer ett par, "Kavaljer", DUX 1900-talets senare del

Stomme av ask, lös tygklädd dyna, sitthöjd ca 37 cm

Bruksslitage. Smärre fläckar. Smärre slitage.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
3 000 SEK