Möbler Fåtöljer & Soffor
1257914
FÅTÖLJER ett par Art Deco 1940-tal
FÅtÖljer ett par art deco 1940-tal.

Fast stoppad klädsel, armstöd och ben av betsat trä, sitthöjd ca 43, längd 76 bredd 73, höjd 80 cm vardera

Bruksslitage. Fläckar. Något slitage på klädsel

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
4 000 SEK