1258304
Dennis Hollingsworth
(Spanien, Född 1956)
Dennis hollingsworth, olja på pannå, signerad och daterad 2016 a tergo.

DENNIS HOLLINGSWORTH, olja på pannå, signerad och daterad 2016 a tergo.

"If you beleive in the rule...". 46 x 38 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - Z19
Joakim Fingal
Joakim Fingal
Värderingsman
+46 (0)709 17 99 94

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
8 000
769
898
Utropspris
10 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
29 okt 21:19
8 000 SEK
29 okt 20:40
7 800 SEK
29 okt 10:13
5 000 SEK
28 okt 8:10
4 500 SEK
24 okt 7:49
500 SEK