1258801
Matti Mikkola
(Finland, Född 1930)
Matti mikkola, olja på pannå, signerad och daterad -01.

MATTI MIKKOLA, olja på pannå, signerad och daterad -01.

"Koiteli, joulukuu" (Koiteli ö, december). 36,5 x 45 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Utropspris
300 EUR