Diverse Övrigt
1259371
PLUNTA samt KÅSA, bl a Tore Sunna, samearbete
Plunta samt kÅsa, bl a tore sunna, samearbete.

Masurbjörk och ben, kåsan signerad TS, diameter ca 20, höjd ca 10 cm.
Flaskan märkt LS, höjd ca 18 cm

Obetydligt ytslitage.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
3 000 SEK