1261138
Eva Bremer-Myntti
(Finland, 1894-1964)
Eva bremer-myntti, olja på duk lagd på pannå, signerad och otydligt daterad.

EVA BREMER-MYNTTI, olja på duk lagd på pannå, signerad och otydligt daterad.

Porträtt, 49 x 34 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - T14

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

2 dagar 10 timmar
180
1 820
218
Utropspris
250 EUR
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 190 EUR. Läs mer.
Budhistorik (3 bud)
17 jan 18:08
180 EUR
17 jan 16:45
150 EUR
16 jan 18:48
100 EUR