1263301
ROSEMARIE TROCKEL, fotobok, signerad, upplaga om 1500. Utgiven av Propexus Lund,1993.
Rosemarie trockel, fotobok, signerad, upplaga om 1500.  utgiven av propexus lund,1993.

"Jedes tier ist eine künstlerin" Kasset.

Smärre slitage

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Utropspris
2 500 SEK