Konst Fotografi
1264933
Hans Hammarskiöld
(Sverige, 1925-2012)
Hans hammarskiöld, silvergelatinfotografi, "meret oppenheim" signerad och daterad 1982/1990-tal a tergo.

Hans Hammarskiöld, silvergelatinfotografi, "Meret Oppenheim" signerad och daterad 1982/1990-tal a tergo.

Meret Oppenheim 1982/1990-tal.Bladstrl 39,7x29 cm.

Oramad.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - V7
Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

2 000
192
224
Utropspris
10 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (5 bud)
25 okt 21:34
2 000 SEK
20 okt 11:29
1 562 SEK
19 okt 16:01
1 300 SEK
19 okt 12:41
1 200 SEK
16 okt 11:29
1 000 SEK