Konst Contemporary
1266335
Ulf Rollof
(Sverige, Född 1961)
Ulf rollof, triptyk, akvarell, signerade och daterade -98.

Ulf Rollof, triptyk, akvarell, signerade och daterade -98.

Utan titel. Bladstorlek vardera 41 x 60 cm.

Ej examinerade ur ram.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
7 000 SEK