1267891
Taisto Ahtola
(Finland, 1917-2000)
Taisto ahtola, blandteknik, signerad och daterad -67.

Taisto Ahtola, blandteknik, signerad och daterad -67.

"Vanha aitta" (Gammal bod). 34 x 28 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
800 EUR