1270013
Gottfried Kneller, hans krets
(Tyskland/England, 1646-1723)
Gottfried kneller, hans krets, olja på duk.

Gottfried Kneller, hans krets, olja på duk.

Man i blå väst. 75 x 63 cm.

Uppfodrad duk, krackelerad.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
10 000 SEK