Diverse Övrigt
1270099
Württembergische Metallwarenfabrik (WMF)
(Tyskland, Född 1853)
Württembergische metallwarenfabrik, kanna 1900-talets första hälft.

Württembergische Metallwarenfabrik, kanna 1900-talets första hälft

Nysilver, märkt WMF, hamrad yta, handtag klätt med rotting, höjd 20 cm

Obetydligt ytslitage. Repor.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Slutpris
1 800
177
211
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (5 bud)
22 nov 10:24
1 800 SEK
21 nov 19:46
1 600 SEK
17 nov 18:46
1 500 SEK
15 nov 9:34
400 SEK
13 nov 19:33
300 SEK