Konst Skulptur
1271436
Ivor Abrahams
(England, Född 1935)
Ivor abrahams, skulptur, konstruktion i blandteknik.

IVOR ABRAHAMS, skulptur, konstruktion i blandteknik.

"Scotch no 8". Diameter 44 cm, höjd 35 cm.

Slitage. Skador. Dekorbortfall. Sprickor.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V17
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Inga bud
0
0
0
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (0 bud)