Konst Grafik
1272369
Pablo Picasso
(Spanien, 1881-1973)
Pablo picasso, litografi signerad och numrerad 16/50.

Pablo Picasso, litografi signerad och numrerad 16/50

"L'atelier", bladstorl 65 x 50 cm

Obetydligt ytslitage. Oramad. Blyertsanteckning verso

Bloch 576, 1948

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
30 000 SEK