1274130
Gucci
(Italien, Född 1921)
Gucci, datorväska/väska.
Gucci, datorväska/väska.
Gucci, datorväska/väska.
Gucci, datorväska/väska.
Gucci, datorväska/väska.

Gucci, datorväska/väska.

Svart monogrampräglat läder. Beslag i vitmetall. Avtagbar, ställbar axelrem. Fodrad i textil. Ett fack med dragkedja. Märkt "Gucci made in Italy" samt numrerad. Dustbag, påse samt presentkartong medföljer. 40 x 30 x 5 cm.

Smärre slitage.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
5 000 SEK