Konst Skulptur
1274659
Henry Gustafsson
(Sverige, 1943-2005)
Henry gustafsson, skulptur, "lyftet", tenn och sten, vimmerby, signerad, 1994.

Henry Gustafsson, skulptur, "Lyftet", tenn och sten, Vimmerby, signerad, 1994.

Höjd 20 cm.

Smärre slitage.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Utropspris
4 000 SEK