Konst Skulptur
1275647
Byst, Marmor, signerad PROF. LUIGI U, 1900-tal
Byst, marmor, signerad prof. luigi u, 1900-tal.

Kvinna med hatt. Monteras på lös sockel. Total höjd ca 52 cm.

Skador.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
8 000 SEK