Diverse Övrigt
1276407
Brasskärm, 1800-talets andra hälft.

Målad, ríkt skuren dekor av rosor och rocailler. Tredelat pelarben. Broderi bakom glas. Bredd 93, höjd 154 cm.

Senare målning. Slitage. Ställvis blekt.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H135
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
4 000 SEK