1277014
Marika Mäkelä
(Finland, Född 1947)
Marika mäkelä, blandteknik, signerad och daterad -88.

Marika Mäkelä, blandteknik, signerad och daterad -88.

Utan titel. Bildstorlek 59 x 85 cm.

Vågigt papper eller duk. Ej examinerad ur ram.

Utropspris
600 EUR