Konst Skulptur
1278112
Okänd konstnär 1800/1900-tal
Okänd konstnär 1800/1900-tal, plakett. osign. gjutjärn 32,5 x 27,5 cm.

Okänd konstnär 1800/1900-tal, plakett. Osign. Gjutjärn 32,5 x 27,5 cm.

Evangelisten Johannes. Plakett. Gjutjärn 32,5 x 27,5 cm.

Smärrre strödda skrapmärken. Rost. Ett par mindre fläckar.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V19
Lisa Gartz
Lisa Gartz
Specialist skulptur och äldre måleri
+46 (0)709 17 99 93

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

700
69
84
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
20 jan 19:13
700 SEK
17 jan 22:13
500 SEK
15 jan 20:23
432 SEK