Möbler Hyllor & Bokhyllor
1281911
Hans J Wegner
(Danmark, 1914-2007)
Hans j. wegner, bokhyllor, ett par, ry mobler, danmark, daterade 1959.

Hans J. Wegner, bokhyllor, ett par, Ry mobler, Danmark, daterade 1959.

Av ek. Stämpelmärkta. Längd 101 vardera, djup 26, höjd 34 cm.

Smärre slitage.

Utropspris
3 000 SEK