Möbler Hyllor & Bokhyllor
1282719
Bokhyllor, ett par, 1950-60-tal.

Fanerade med teak. Fotavslutningar av mässing. Bredd 85, djup 29, höjd 106 cm.

Smärre slitage och skador, repor, märken, fläckar, smärre fanerskador.

Utropspris
4 000 SEK