Möbler Hyllor & Bokhyllor
1283232
Skåp/hylla 1900-tal
Skåp/hylla 1900-tal.
Skåp/hylla 1900-tal.
Skåp/hylla 1900-tal.
Skåp/hylla 1900-tal.

Vitmålad, fast hyllplan, flertal mindre lådor, 113x33x142 cm

Åldersrelaterat slitage. Fläckar. Färgbortfall. Repor. Märken. Senare målning.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Slutpris
3 000
297
362
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (12 bud)
14 jan 17:40
3 000 SEK
8
14 jan 17:39
2 800 SEK
14 jan 17:39
2 600 SEK
8
14 jan 11:56
2 400 SEK
12 jan 16:48
2 200 SEK