Konst Skulptur
1283279
Monica Backström
(Sverige, 1939-2020)
Monica backström, skulptur signerad kosta boda.

Monica Backström, skulptur signerad Kosta Boda

Glas med belysning, signerad 8MBA AT 009017/300Kosta Boda Monica Backström Atelier, höjd inkl belysning 28 cm

Obetydligt ytslitage. Repor. Ej funktionstestad.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
3 000 SEK