Diverse

27 föremål
SAMEKNIV, renhorn, signerad Lars Raidmark.
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KANDELABRAR 1 par Jugend tidigt 1900-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MODELLSKEPP, sent 1800-tal.
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
LJUSSTAKAR, ett par, tenn, 1820.
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SALUTKANON, 1900-tal.
750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MONTBLANC, tre pennor, Meisterstück.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KITTEL, koppar, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BRÄNNVINSSCHATULL med 4 flaskor, 1800-tal.
2 422 SEK
Utropspris
3 000 SEK
DRICKABACK, 1900-tal.
3 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK