Klockor och ur

På Bukowskis klockavdelning finner du kvalitetsklockor från världskända urmakare såsom Rolex, Omega, Cartier, Audemars Piguet och Patek Philippe samt unika samlarobjekt och äldre vintageur. Urets bakgrund är lång och likt sin mekanik, full med många olika komponenter. I denna kategori erbjuds klockor i ett varierande prisspann där kvalité är den... Läs mer

 
87 föremål
TUDOR, Oyster, armbandsur, 34 mm.
Aktuellt bud 
4 400 SEK
Utropspris 
5 000 SEK
HUBLOT, Classic MDM, armbandsur, 32 mm.
Aktuellt bud 
6 200 SEK
Utropspris 
5 000 SEK
CERTINA, armbandsur, 19 mm.
Aktuellt bud 
9 300 SEK
Utropspris 
10 000 SEK
TISSOT, armbandsur, 35 mm.
Aktuellt bud 
14 100 SEK
Utropspris 
12 000 SEK
OMEGA, Genève, armbandsur, 34.5 mm.
Aktuellt bud 
3 200 SEK
Utropspris 
4 000 SEK
GOLVUR 17/1800-tal, Mora.
Aktuellt bud 
50 EUR
Utropspris 
300 EUR
OMEGA, Chronometre, armbandsur, 33 mm.
Aktuellt bud 
5 000 SEK
Utropspris 
5 000 SEK
LONGINES FICKUR, 14K guld, 53 mm.
Aktuellt bud 
550 EUR
Utropspris 
700 EUR
OMEGA, Constellation, armbandsur, 23 mm.
Aktuellt bud 
3 000 SEK
Utropspris 
4 000 SEK
VÄGGUR 1950-tal.
Aktuellt bud 
1 200 SEK
Utropspris 
3 000 SEK
OMEGA Genève armbandsur 14K guld, länk 18K, 34 mm.
Aktuellt bud 
10 000 SEK
Utropspris 
15 000 SEK
OMEGA, Seamaster, armbandsur, 35 mm.
Aktuellt bud 
1 300 SEK
Utropspris 
3 000 SEK
OMEGA, Genéve, armbandsur, 34.5 mm.
Aktuellt bud 
3 100 SEK
Utropspris 
3 500 SEK
OMEGA, Genève, armbandsur, 35 mm.
Aktuellt bud 
2 500 SEK
Utropspris 
5 000 SEK
ORIS, Williams F1 Day date, armbandsur, 40 mm.
Aktuellt bud 
5 200 SEK
Utropspris 
9 000 SEK
OMEGA, armbandsur, 36 mm.
Aktuellt bud 
1 800 SEK
Utropspris 
2 500 SEK
Armbandsur, kronograf, 37,5 mm.
Aktuellt bud 
3 000 SEK
Utropspris 
5 000 SEK
OMEGA fickur, savonette 18K, 51 mm.
Aktuellt bud 
8 000 SEK
Utropspris 
8 000 SEK
FICKUR, savonette 14K, 52 mm.
Aktuellt bud 
5 200 SEK
Utropspris 
6 000 SEK
BORDSPENDYL, brons, 1900-talets början.
Aktuellt bud 
2 500 SEK
Utropspris 
4 000 SEK
OMEGA, armbandsur, 36 mm.
Aktuellt bud 
3 100 SEK
Utropspris 
5 000 SEK
OMEGA, Seamaster 30, armbandsur, 35 mm.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris 
3 000 SEK
OMEGA, Seamaster, armbandsur, 34 mm.
Aktuellt bud 
2 200 SEK
Utropspris 
3 000 SEK
OMEGA, Seamaster, armbandsur, 36 mm.
Aktuellt bud 
4 000 SEK
Utropspris 
6 000 SEK
GOLVUR, 1700-tal.
Inga bud
Utropspris 
3 000 SEK
OMEGA, armbandsur, 17 mm.
Aktuellt bud 
3 600 SEK
Utropspris 
6 000 SEK
OMEGA, armbandsur, 36 mm.
Aktuellt bud 
2 700 SEK
Utropspris 
3 000 SEK
BREITLING, J-Class, armbandsur, 39,5 mm.
Aktuellt bud 
5 700 SEK
Utropspris 
10 000 SEK
CITIZEN, Alarm Date, armbandsur, 42 x 41 (42) mm.
Aktuellt bud 
1 900 SEK
Utropspris 
2 500 SEK
must de CARTIER, Tank Argent, armbandsur, 20 x 27 mm.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris 
4 000 SEK
ZENITH, armbandsur, 33 mm.
Inga bud
Utropspris 
3 000 SEK
must de CARTIER, 21, armbandsur, 31,5 mm.
Aktuellt bud 
3 000 SEK
Utropspris 
4 000 SEK
JAEGER LeCOULTRE, Memovox, armbandsur, 34 mm.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris 
12 000 SEK
OMEGA, Genève, armbandsur, 43 x 41 mm.
Aktuellt bud 
2 900 SEK
Utropspris 
4 000 SEK
OMEGA, armbandsur, 17.5 mm.
Aktuellt bud 
3 000 SEK
Utropspris 
8 000 SEK
OMEGA, Seamaster Calendar, armbandsur, 35 mm.
Aktuellt bud 
3 400 SEK
Utropspris 
4 000 SEK
OMEGA, armbandsur, 18 x 21 mm.
Aktuellt bud 
2 800 SEK
Utropspris 
5 000 SEK
OMEGA, armbandsur, 15 mm.
Aktuellt bud 
5 000 SEK
Utropspris 
12 000 SEK
OMEGA, seamaster, armbandsur, 33 mm,
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris 
3 000 SEK
PATEK PHILIPPE, Tegolino, armbandsur, 13 x 25 mm.
Aktuellt bud 
6 969 SEK
Utropspris 
20 000 SEK