Konst

Föremål i fokus

520 föremål
Olavi Ahlgren, olja på pannå, signerad.
110 EUR
Utropspris
250 EUR
Max Papart, blandteknik, signerad.
400 EUR
Utropspris
550 EUR
Stellan Mörner, olja på duk, signerad Mörner.
5 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Carl Samuel Graffman, olja på duk.
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Altarljusstakar, ett par, omkring år 2000.
950 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ivan Aguéli, olja på papper/kartong.
20 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Jurgen von Konow, olja på duk, signerad.
1 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegelmålningar ett par Kina 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anders Österlin, olja på duk, signerad och daterad 1997.
15 166 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Lars Boëthius, olja på masonit, signerad Boëthius.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pelle Åberg, olja på duk lagd på pannå, signerad.
3 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Karl Theodor Wagner, olja på duk, signerad.
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Björn Hallström, olja på duk/pannå, signerad.
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stig Claesson, olja på duk, signerad.
13 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Carl Brandt, pastell, signerad Brandt.
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Alfred Bergström, olja på duk, signerad.
200 EUR
Utropspris
500 EUR