Möbler

Föremål i fokus

330 föremål
BYRÅ, Frankrike, 1700-talets mitt.
7 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
SLAGBORD, 1900-talets andra hälft.
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SERVERINGSVAGN, 1930-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
STOLAR, 4 st, 1960-/1970-tal.
5 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BLOMBORD, 1900-talets mitt.
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKÄNK, 1900-talets början.
3 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BOKHYLLA, ca 1930-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
CARL MALMSTEN, stolar 4 st, "Lilla Åland".
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
VITRINSKÅP, rokokostil, Italien, 1900-talets mitt.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SPEGEL, 1900-talets andra hälft.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KARMSTOLAR, ett par, barockstil, 1800-tal.
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
PARKSOFFA, 1900-talets första hälft.
900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SPEGEL, Fröseke, Nybro.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
KARMSTOLAR, ett par, 1900-talets första hälft.
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
PIEDESTALER, ett par, omkring år 1900.
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SIDEBOARD, 1900-talets andra hälft.
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ARKIVSKÅP, ek, 1900-tal.
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKRIVBYRÅ, senbarock, 1700-tal.
3 350 SEK
Utropspris
6 000 SEK
MATBORD, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HÄNGSKÅP, 1800-talets första hälft.
3 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KARMSTOLAR, 6 st, 1960-tal.
400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SIDEBOARD, 1900-talets mitt.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SPEGLAR, två stycken, 1900-talets mitt.
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HÖRNVITRINSKÅP England 1800-tal.
800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
FÅTÖLJER ett par Swedish Modern 1940/50-tal.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ENZO MARI, bord,"Cuginetto", Driade, 1970-tal.
1 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BJÖRN ALGE, bänk "Haga" Byarums bruk, 2000-tal.
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LÄKARSKÅP Polen 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FOLKE OHLSSON, fåtöljer ett par "Colorado".
16 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
FOLKE OHLSSON, soffa "Colorado".
6 071 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SOFFBORD 1970/80-tal.
4 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BORD Möbel-shop Sven Larsson Malmö 2001.
4 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
KISTA, barock, 1700-talets början.
1 100 SEK
Utropspris
6 000 SEK
MATBORD, G-plan, 1900-talets andra hälft.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BOKHYLLA, 1930/40-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BOKHYLLA, 1940-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BOKHYLLA, 1940-tal.
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
STOLAR, 4 st, 1960-tal.
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BOKHYLLA, 1940-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BOKHYLLA, 1960-/1970-tal.
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SIDEBOARD, Ulferts, 1900-talets andra hälft.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STOLAR, 4 st, 1960-tal.
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFBORD, 1900-talets andra hälft.
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FÅTÖLJER, ett par, 1970-/1980-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SÄNGBORD, ett par, 1930-tal.
3 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STOLAR, 4 st, Troeds, Bjärnum.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
UGLYCUTE, bord, Woodstockholm, 2000-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
VILSTOL / DÄCKSTOL, 1900-talets andra hälft.
1 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SIDEBOARD, 1950-/1960-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CAFÉSTOLAR, bl a Mundus, 1900-talets första del.
8 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ARNE NORELL, soffa "Julia" 2000-tal.
1 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
NILS-OLE ZIB, solsäng Bergaform 2000-tal.
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BLOMBORD empirestil omkring 1900.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK