Samlarföremål

14 föremål
Kylbox, Coca-Cola, 1900-talets mitt.
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SAMLING ÄLDRE NOTBLAD, 1700-/1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tandläkarborr, omkring 1900.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK