1625 föremål
BVLGARI, armbandsur, "Alveare", 16 mm.
31 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Andy Warhol, offset-serigrafi. Signerad med dedikation.
28 001 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Fickur, savonett, minutrepeter, 53,5 mm.
20 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Lapponia collier 18K guld.
18 100 SEK
Utropspris
35 000 SEK
Omega, armbandsur, 27 mm.
18 055 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Joan Miró, färglitografi, 1967, signerad 45/100.
17 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
John Bauer, akvarell, intygad av Hjalmar Bauer a tergo.
17 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Matbord, 1800-talets slut.
16 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ragnar Sandberg, olja på pannå, stämpelsignerad.
16 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Maarten Baas, fåtölj "Smoke Chair", Moooi.
16 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Ring, med briljantslipad diamant.
14 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
CÉLINE, "Big Bag".
14 000 SEK
Utropspris
16 000 SEK
Anders Zorn, etsning 1914, signerad med blyerts.
14 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Olle Baertling, färgserigrafi, signerad 50/50.
14 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Chopard, armbandsur, 21 x 27 mm.
13 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Matta, Nain, 6la silkeinslag, 364X252 cm.
13 500 SEK
Utropspris
60 000 SEK
Helmer Osslund, olja/blandteknik på papp, signerad.
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
OMEGA Automatic Genéve, armbandsur, 34 mm.
12 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
ANTON LAMAZARES, olja på pannå.
12 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Vinylskiva, ABBA, "Hovas vittne", 1981.
11 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Gucci, datorväska/väska.
11 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
PALLASCH, svensk, m/1773 för kavalleriet.
11 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Wilhelm von Gegerfelt, olja på duk, signerad.
10 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Matta, Nain 6la, silkeinslag 297X195 cm.
10 500 SEK
Utropspris
14 000 SEK
Örhängen, kreoler med briljantslipade diamanter.
10 199 SEK
Utropspris
9 000 SEK
LEICA M3, kamera, single stroke.
10 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Lars Lerin, akvarell, signerad och daterad 2019.
10 000 SEK
Utropspris
60 000 SEK
PRADA, weekend bag, 2016.
10 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Keshan, ca 361 x 245 cm.
10 000 SEK
Utropspris
14 000 SEK