1429 föremål
Eric Löfman, ljusstakar, ett par, silver Uppsala 1982.
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, marmor, 1900-talets andra hälft.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Cartier, Tank Francaise, armbandsur.
5 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Wiwen Nilsson, bestick, 30 delar, 1958-59.
18 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Soffbord, 1900-talets senare del.
892 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Kylbox, Coca-Cola, 1900-talets mitt.
650 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Omega armbandsur, 20 mm.
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Eric Löfman, skål samt vas, silver Uppsala 1982/86.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, ett par, "Pronto", Dux, 1900/2000-tal,
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Wiwen Nilsson, brosch silver, 1963.
2 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Tora Vega Holmström, olja på duk signerad.
350 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Taklampa 1900-talets mitt.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FICKUR, savonett, 51 mm.
5 250 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lockurnor, ett par, glas, Hadeland, Norge, 1965.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Nils Strinning, hylla, "String".
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, Swedish modern, 1930/1940-tal.
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Yves Saint Laurent, väska.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, 1960-tal.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Koliai, ca 310 x 207 cm.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, Nain part silk s.k 9LAA, ca 330 x 210 cm.
7 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Matta, Semiantik Baktiari, ca 210 x 158 cm.
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gallerimatta, Afghan, ca 586 x 83 cm.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, Nain part silk s.k 9LAA, ca 205 x 125 cm.
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, Keshan, 395 x 305 cm.
2 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Matta, semiantik Bidjar, ca 165 x 110 cm.
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, Hamadan 300 x 210 cm.
1 100 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, Västpersisk, ca 303 x 200 cm.
2 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matta, Wiss 315 x 211 cm.
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fåtöljer, ett par, Johansson Design.
850 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gerhard Nordström, olja på pannå, signerad.
11 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Stolar/herrbetjänter, ett par, 1980/90-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, tenn, funkis, GAB Tenn, Stockholm, 1939.
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skrivbord med stol, Jugend, tidigt 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stig Claesson, pastell, signerad.
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, dokumentportfölj, "Poche Ministre".
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvlampa, 1940-tal.
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Blombord, 1900-talets första hälft.
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lennart Jirlow, färglitografi, 1988, signerad 41/400.
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Zeiss, kikare, Dialyt 10x40b.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Owe Zerge, olja på pannå, signerad.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Johan Ericson, olja på duk, signerad.
2 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Soffa, "Fabiola", Bröderna Andersson, 1960-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK