219 föremål
ARMBAND, 14K guld.
200 EUR
Utropspris
600 EUR
BORD / STENBORD, 2000-tal.
30 EUR
Utropspris
500 EUR
TAKLAMPA, Stockmann Orno 1900-talets mitt.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
MATTA, Nain, diameter ca 190 cm.
50 EUR
Utropspris
250 EUR
GOLVUR 17/1800-tal, Mora.
60 EUR
Utropspris
300 EUR
LJUSSTAKE, brons, Flandern ca 1600.
160 EUR
Utropspris
300 EUR
ARMBAND, 14K guld, Kultakeskus Oy, Åbo 1957.
210 EUR
Utropspris
400 EUR
MATTA, Marocko. Ca 236x167 cm.
35 EUR
Utropspris
400 EUR
190 EUR
Utropspris
300 EUR
MANSCHETTKNAPPAR, guld, cabochonslipade safirer.
190 EUR
Utropspris
250 EUR
COLLIER, 18K guld.
1 000 EUR
Utropspris
1 500 EUR
MATTA, Kashmar. Ca 398 x 298 cm.
570 EUR
Utropspris
1 000 EUR
AMANDA KJELLBERG, pastell, osignerad.
300 EUR
Utropspris
400 EUR
WILLY RIZZO, STOLAR, 4 st, Cidue, Italien.
300 EUR
Utropspris
250 EUR
MINKSTOLA.
Inga bud
Utropspris
250 EUR
RING, 14K guld, briljanter ca 1 ct tot.
200 EUR
Utropspris
400 EUR
SOFFMÖBLEMANG, 5 delar 1920-tal.
100 EUR
Utropspris
1 000 EUR
LONGINES FICKUR, 14K guld, 53 mm.
550 EUR
Utropspris
700 EUR
JONNA JOHANSSON, "CELEBRATION".
115 EUR
Utropspris
500 EUR
IKON, Moskva daterad 1870, Ryssland.
180 EUR
Utropspris
400 EUR
BURBERRY, KAPPA.
Inga bud
Utropspris
250 EUR
MIIKA NYYSSÖNEN, akryl på styrox.
100 EUR
Utropspris
500 EUR
IKON, Ryssland sekelskiftet 1800/1900.
180 EUR
Utropspris
400 EUR
HÄNGSMYCKE, TIBET FÖRE 1960-TAL.,
75 EUR
Utropspris
300 EUR
YNGVE BÄCK, olja på duk, signerad.
210 EUR
Utropspris
300 EUR
Balenciaga Motocross City Väska.
120 EUR
Utropspris
450 EUR
MANSCHETTKNAPPAR, guld.
150 EUR
Utropspris
300 EUR
BREVPRESS, 2 st, 1800-tal.
75 EUR
Utropspris
250 EUR
MULBERRY, "Roxanne", VÄSKA.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
SAMI HAVIA, "INNER IDIOT #2".
770 EUR
Utropspris
1 200 EUR
OKÄND KONSTNÄR, 1800-tal, skulptur, brons.
95 EUR
Utropspris
300 EUR
SOFFBORD, 1960-tal.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
TAKLAMPA, Itsu 1900-talets mitt.
50 EUR
Utropspris
300 EUR