Prenumerera på vårt nyhetsbrev

244 föremål
MIKAEL STANOWSKY, olja på duk, signerad.
240 EUR
Utropspris
300 EUR
SCHATULL, kring 1900.
190 EUR
Utropspris
250 EUR
TAKLAMPA, Idman 2521, 1900-talets mitt.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
DIVAN / SCHÄSLONG, 1800-talets slut.
140 EUR
Utropspris
400 EUR
IKON, Moskva 1908-1926. Ryssland.
500 EUR
Utropspris
700 EUR
PÄRLCOLLIER, odlade pärlor, metallås.
100 EUR
Utropspris
300 EUR
SLAGBORD, allmoge, 1800-tal.
200 EUR
Utropspris
300 EUR
TERTTU TOMERO, RYA. Ca 164x113 cm.
100 EUR
Utropspris
300 EUR
RYA, Finland 1800-talets mitt. Ca 200x135 cm.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
BORD, barock, 1700-tal.
226 EUR
Utropspris
300 EUR
OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, 1800-tal.
120 EUR
Utropspris
400 EUR
TAKKRONA, Idman 51175, 1950-tal.
300 EUR
Utropspris
600 EUR
KERTTU VUORINEN, rya, Neovius. Ca 125x90 cm.
70 EUR
Utropspris
250 EUR
KATRI VARÉN, rya, Neovius. Ca 154x135 cm.
170 EUR
Utropspris
300 EUR
TAKKRONA, 1800-talets slut.
160 EUR
Utropspris
600 EUR
SPEGEL, 1900-talets första hälft.
30 EUR
Utropspris
250 EUR
MARKO LAMMERVO, olja på pannå, signerad.
170 EUR
Utropspris
300 EUR
BORD, 1800-tal. Ryssland.
50 EUR
Utropspris
250 EUR
FOTPALL, 1930/1940-tal.
180 EUR
Utropspris
300 EUR
FÅTÖLJ, 1950-tal.
100 EUR
Utropspris
300 EUR
ARMBAND, silver, Kello Oy, Helsingfors 1966.
125 EUR
Utropspris
250 EUR
SOFFBORD, "Arvo" Asko 1930-tal.
80 EUR
Utropspris
250 EUR
150 EUR
Utropspris
300 EUR
BVLGARI RING, B.Zero1, 18K guld.
400 EUR
Utropspris
700 EUR
SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt.
75 EUR
Utropspris
300 EUR
FRANCESCO VINEA, olja på pannå, signerad.
220 EUR
Utropspris
400 EUR