Prenumerera på vårt nyhetsbrev

281 föremål
SAM VANNI, gouache, signerad.
4 600 EUR
Utropspris
5 000 - 8 000 EUR
HALSBAND, 18K guld och vitguld, Finland.
1 160 EUR
Utropspris
2 000 EUR
HAlSBAND, 18K guld, diamanter ca 0.22 ct tot.
200 EUR
Utropspris
1 600 EUR
ZENITH, armbandsur, 30 mm.
980 EUR
Utropspris
1 400 EUR
MATSEDEL FÖR ALEXANDER IIIs KRÖNING.
320 EUR
Utropspris
1 000 EUR
ROLEX Oyster Perpetual, chronometer, 32 mm.
700 EUR
Utropspris
900 EUR
TAKKRONA, Idman 51175, 1950-tal.
260 EUR
Utropspris
600 EUR
CHRISTIAN DIOR, väska.
400 EUR
Utropspris
600 EUR
IKON, Ryssland 1800-talets slut.
420 EUR
Utropspris
500 EUR
ELIAS MUUKKA, olja på pannå, signerad.
300 EUR
Utropspris
500 EUR