Prenumerera på vårt nyhetsbrev

237 föremål
HALSBAND, 14K guld, diamanter.
30 EUR
Utropspris
250 EUR
ÖRHÄNGEN, 14K guld, Tammen koru, Åbo.
30 EUR
Utropspris
350 EUR
PARTI MILITARIA, 12 delar, Finland 1900-tal.
30 EUR
Utropspris
250 EUR
TIINA HEISKA, blandteknik, signerad.
50 EUR
Utropspris
400 EUR
SPEGEL, 1900-talets första hälft.
50 EUR
Utropspris
250 EUR
VAS, Murano 1960/1970-tal.
70 EUR
Utropspris
400 EUR
RING, 14K guld, diamant ca 0.08 ct.
80 EUR
Utropspris
400 EUR
HALSBAND och ARMBAND, silver.
100 EUR
Utropspris
300 EUR
RING, 14K guld, diamanter ca 0.18 ct tot.
100 EUR
Utropspris
350 EUR
MEDALJER, 6st, Finland 1900-tal.
100 EUR
Utropspris
300 EUR
ANNA SNELLMAN, pastell, signerad.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
ARMBAND, silver, niello. Ryssland.
120 EUR
Utropspris
250 EUR
VAS, porslin, Kina (Qianlong 1735-1795).
120 EUR
Utropspris
300 EUR
GLASMÅLNING, "Titanic", 1900-talets början.
130 EUR
Utropspris
300 EUR
ARTHUR HEICKELL, olja på pannå, signerad.
140 EUR
Utropspris
300 EUR