Prenumerera på vårt nyhetsbrev

130 föremål
SKÅP, 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
MATTA Tekke semiantik ca 406 x 192 cm.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HILDING NYMAN, olja på duk, signerad.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATTA Afghan old ca 320 x 243 cm.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SIDOBORD, 3 st, 1900-talets senare del.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
AXEL OLSON, olja på duk, signerad.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BORD, Swedish Modern, 1940-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TAKLAMPA 1970-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GUNNAR TORHAMN, akvarell, sign och dat -26.
550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFBORD, 1900-talets andra hälft.
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SPEGEL, 1900-tal.
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SIDOBORD, 1900-talets andra hälft.
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SVEN X:ET ERIXSON, blandteknik, signerad.
850 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Dagbädd, Swedish Modern, 1930-/40-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SOFFBORD, 1900-talets senare del.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OKÄND KONSTNÄR, 1800-tal, olja på duk.
1 100 SEK
Utropspris
8 000 SEK
GUSTAV RUDBERG, olja på duk, signerad.
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SEVERIN NILSON, olja på pannå, signerad.
1 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
FRULS TILPO, olja på duk, signerad Tilpo.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KENNETH BERGENBLAD, soffa, Dux, 2000-tal.
1 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
SEVERIN NILSON, olja på duk, signerad.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
WIWEN NILSSON ÖRHÄNGEN sterling silver, Lund 1957.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BORD Empire-stil modern tillverkning.
1 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
LONGINES, Prèsence, armbandsur, 33,5 mm.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKRIVBYRÅ nyrenässans sent 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PALL, gustaviansk, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VITRINSKÅP, Italien, 1990-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FÅTÖLJER, 2 st, 1930-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÄNKSKÅP, nyrenässans omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
DÖRRHANDTAG, Paolo de Poli, Gio Ponti, 1960-tal.
2 050 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ARMBAND 18K guld x-länk, 12,2 g, Falköping 1968.
2 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
CARL MAGNUS, olja på duk, signerad och daterad 73-74.
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KJARTAN SLETTEMARK, färgoffset. Osignerad.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKÅP 1900-talets början.
2 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
JOHANNES ANDERSEN, soffbord, Trensum, 1960-tal.
3 434 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FAT, porslin, "Flora Danica", Royal Copenhage.
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MATTA Keshan signerad old ca 374 x 264 cm.
3 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OMEGA, Genève, armbandsur, 33 mm.
3 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK