Prenumerera på vårt nyhetsbrev

276 föremål
INDUSTRILAMPA 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
HUVAR 3 st omkring 1900.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
KAWS, skulptur Medicom Toy Companion.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BYRÅ, 1800-talets först hälft.
1 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SOFFBORD 1900-talets andras hälft.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FÅTÖLJER ett par 1900-talets andra hälft.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GOLVUR England 1700-talets andra hälft.
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SVEN PALMQVIST, SKÅL "Ravenna" Orrefors 1989.
5 600 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Solfjäder, 1700-/1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Färgliotgrafier, 4 st 1800-talets första hälft.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
TALLRIKAR 6 st Kina Qianlong (1736-95) porslin.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
3 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
MATTA Malajir semiantik ca 202 x 133 cm.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SIGGE BERGGREN, skulptur signerad patinerad brons.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFA 1970-tal.
400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GUNNAR TORHAMN, akvarell, sign och dat -26.
1 111 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SEKRETÄR sengustaviansk stil 1900-talets mitt.
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
FÅTÖLJER ett par 1900-talets senare del.
3 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
KANDELABRAR ett par Louis XV-stil 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SALONGSBORD 1800-talets mitt/andra hälft.
2 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK