1639 föremål
ALBERT JOHANSSON, olja på pannå, signerad.
15 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
ALEXANDER MCQUEEN, väska.
600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ALVAR AALTO, soffbord Y805, Artek, 1900-talets slut.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ALY BEN SALEM, gouache på papper, signerad.
6 900 SEK
Utropspris
20 000 SEK
AMANDA KJELLBERG, pastell, osignerad.
300 EUR
Utropspris
400 EUR
ANDERS HULTMAN, olja på pannå, signerad.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ANDERS ZORN, etsning, 1885.
2 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ANGELO PAZMINO karmstol/fåtölj Ecuador 1960-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ANNA GARDELL-ERICSON, akvarell, signerad, Lysekil.
11 500 SEK
Utropspris
7 000 SEK
ARMBAND 18K guld m 1 berlock, 46,1 g.
12 356 SEK
Utropspris
15 000 SEK
ARMBAND 18K vitguld m briljanter ca 1 ct totalt ca W SI.
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
ARMBAND, 14K guld, Kultakeskus Oy, Åbo 1957.
210 EUR
Utropspris
400 EUR
ARMBAND, 14K guld.
Inga bud
Utropspris
250 EUR
ARMBAND, 14K guld.
500 EUR
Utropspris
600 EUR
ARMBAND, 18K guld, Italien.
14 308 SEK
Utropspris
25 000 SEK
ARMBAND, 18K guld.
8 111 SEK
Utropspris
9 000 SEK
ARMBAND, med trapetsslipade diamanter,
10 500 SEK
Utropspris
65 000 SEK
ARMBAND, x-länk, 18K Bolidenguld.
15 812 SEK
Utropspris
19 000 SEK
ARMLÄNK, bismarck, 18K guld.
8 550 SEK
Utropspris
10 000 SEK
ARNE BARK, olja på duk, signerad och daterad -82.
1 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ARNE JACOBSEN, fåtölj "Svanen", Danmark.
4 500 SEK
Utropspris
9 000 SEK