Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1971 föremål
OMEGA, SEAMASTER, armbandsur, 35 mm.
620 EUR
Utropspris
700 EUR
ULLA HÄRKÖNEN, RYA. Ca 120x80 cm.
160 EUR
Utropspris
300 EUR
GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
MATTA Ghom semiantik part silk ca 207 x 136 cm.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PRADA, VÄSKA.
190 EUR
Utropspris
400 EUR
KENNETH BERGENBLAD, soffa, Dux, 2000-tal.
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
LARS ROLF, olja på duk, signerad och daterad 55.
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PIERANGELO CARAMIA ''Arcadia Swing'', bord, ett par.
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
GALLERIMATTA, Kelim Senneh 266 x 85 cm.
220 EUR
Utropspris
300 EUR
SOFFBORD 1970/80-TAL.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
YASSE TABUCHI, akvarell, signerad och daterad 67.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFA OPE-möbler 1900-talets senare del.
1 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
VIKSKÄRM Japan 1900-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SIDEBOARD 1900-talets andra hälft.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SIDEBOARD 2 st 1900-talets senare del.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BORD, 1800/1900-tal.
2 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SOFFA 1900-talets andra hälft.
2 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SPEGEL empirestil 1900-talets mitt/andra hälft.
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SIDOBORD/SOFFBORD Art Deco stil modern tillverkning.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MATTA, Bidjar semiantik ca 307 x 210 cm.
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SOFFBORD, 1900/2000-tal.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ARMRING 18K guld, 9,8 g, öppningsbar.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SAM FRANCIS, färglitografi, signerad, XXXII/L.
9 400 SEK
Utropspris
10 000 SEK
SIDEBOARD, Danmark 1960-tal.
12 700 SEK
Utropspris
10 000 SEK
MONTBLANC, Plånbok.
160 EUR
Utropspris
250 EUR
SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt.
130 EUR
Utropspris
250 EUR
SOFFGRUPP, 3 delar 1950-tal.
620 EUR
Utropspris
800 EUR
SERVERINGSVAGN, 1900-TALETS MITT.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
GUCCI, scarf.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
CHANEL, väska "Tote bag", 2009-10.
12 000 SEK
Utropspris
16 000 SEK
ÖRHÄNGEN, med briljantslipade diamanter.
14 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
ARTHUR BIANCHINI, olja på papp-pannå, signerad.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ERIK CHAMBERT, tillskriven, dagbädd, 1930-tal.
10 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
YVES SAINT LAURENT, väska, "Muse".
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LADO GUDIASVILI, blandteknik, signerad.
6 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
FÅTÖLJ, 1950-60-tal.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MEDALJONG, förgylld mässing, 1800-talets början.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MATTA, semiantik, Khorasan, ca 384 x 298 cm.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Brosch/hänge 14K guld med emaljdekor.
2 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BURBERRY, väska.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BROSCH, guld med minatyrporträtt.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
NILS OLSSON, skulptur, brons, signerad.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SADELVÄSKOR, ett par, sannolikt Turkmen, ca 112 x 80 cm.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ERIC HEDLAND, skulptur, brons, signerad.
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK