Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1472 föremål
JOSEF FRANK, bokhylla, modell 2255, Firma Svenskt Tenn.
20 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
ALEXANDER REICH STAFFELSTEIN, olja på duk, signerad.
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SPEGEL, 1900-tal.
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SIDOBORD, 1900-talets andra hälft.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FAT, porslin, "Flora Danica", Royal Copenhage.
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
OMEGA Geneve, armbandsur, 34 mm.
200 EUR
Utropspris
300 EUR
KRUCIFIX, Ryssland, omkring år 1900.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
SOFFBORD, 1900-talets andra hälft.
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
AXEL OLSSON, skulptur brons, signerad.
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SOFFBORD, 1900-talets senare del.
1 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
RING, 18K guld, agatkamé, 1920.
180 EUR
Utropspris
300 EUR
HILDING NYMAN, olja på duk, signerad.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LONGINES, Prèsence, armbandsur, 33,5 mm.
4 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
AXEL OLSON, olja på duk, signerad.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
EMILIO PUCCI, sjal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tändsticksask 18K guld.
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
HÖRNSKÅP, tidigt 1800-tal.
2 800 SEK
Utropspris
12 000 SEK
TISSOT, Seastar, T.12, kronograf, armbandsur, 42 mm.
5 200 SEK
Utropspris
7 000 SEK
PUDERSTOL, 1800-talets slut.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MATTA, Heris design, ca 301 x 243 cm.
5 500 SEK
Utropspris
7 000 SEK
RAGNAR SANDBERG, blyerts. Osignerad.
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
TISSOT, kronograf, fickur, 50 mm.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GINO VISTOSI, takkrona, Murano, Italien, 1960-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MATTA, Sabzavar, ca 396 x 294 cm.
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
MATTA, Kashmar part silk, ca 347 x 250 cm.
4 600 SEK
Utropspris
18 000 SEK
HEUER, kronograf, armbandsur, 37,5 mm.
16 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
GOLVLAMPA, barockstil, 1900-talets första hälft.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SOFFA, "Oscar L", samtida.
15 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
OSKAR BERGMAN, akvarell, signerad.
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ETERNA, armbandsur, 24,5 mm.
10 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
ERICH & INGRID TRILLER, vas, stengods, Tobo.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
HEREND, servis, 64 delar, porslin. Ungern.
4 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
OMEGA, armbandsur, 35 mm.
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATTA, Heris design 300 x 250 cm.
12 500 SEK
Utropspris
9 000 SEK
MATTA, Hereke design 302 x 246 cm.
9 600 SEK
Utropspris
7 000 SEK
ERIK HÖGLUND, ljuskrona, Boda Smide.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKÅLAR, ett par, äggskalsporslin. Kina, 1960-tal.
6 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HYLLSSYSTEM, 1900-talets andra hälft.
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
HÅKAN JOHANSSON, sideboard, M 405, Markaryd.
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GOLVLAMPA, ASEA Belysning, 1940/50-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK