2014 föremål
CHRISTIAN DIOR, pumps, storlek 40.
650 SEK
Utropspris
2 500 SEK
UGLYCUTE, bord, Woodstockholm, 2000-tal.
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Figurer, 2 st, bemålat och snidad trä, omkring 1800.
2 804 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Louis Vuitton, sandaler, storlek 40.
1 950 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Holländsk skola, 16/1700-tal, olja på duk, bär signatur.
17 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Chanel, halsband, 2016.
3 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKÅP, 1700-tal, troligen Småland.
2 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
GOLVUR, 1700-tal.
3 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Chanel, solglasögon.
2 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
LOUIS VUITTON, weekendbag, "Keepall 50".
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Valentino Garavani, plånbok.
850 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Andy Warhol, offset-serigrafi. Signerad med dedikation.
32 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bordsfotogenlampa / bordslampa, omkring 1900.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PALLAR 5 st 1900-tal.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
NATTYGSBORD/SKÅP, ett par, 1900-talets mitt.
322 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BARSTOLAR, böjträ, 4 st, 1900-talets andra hälft.
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OKÄND KONSTNÄR, olja på pannå, ej signerad.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STOLAR, 4 st, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SOFFBORD, Johansson design 1970-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GUNNAR JONN, olja med collage, signerad och daterad -39.
7 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SKÅP 1950-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATTA Nain old part silk ca 290 x 196 cm.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GIANNI VERSACE kappa It storl 40.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BORDSLAMPA, 1900-talets mitt.
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
AKSEL KJERSGAARD, bok, tamburmajor, Danmark.
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SPEGEL, Rokoko-stil, 1900-talets mitt signerad.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SÄNGBORD 1900-talets första hälft.
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SPEGEL 1900-talets mitt porslin.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
FÅTÖLJ, 1900-talets mitt.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
LOUIS VUITTON, "Saumur 35", Väska.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar 6 st gustaviansk stil 1900-tal.
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
H TORKILDSEN, fartygsporträtt blandteknik.
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ryszard Pasikowski väggbonad signerad ca 106 x 202 cm.
3 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Peter Dahl, färglitografi signerad.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokstöd Mexiko 1900-talets senare del.
420 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor ett par senempire 1800-talets mitt.
4 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Barstolar 3 st sent 1900-tal.
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATTA, Soumak semiantik ca 309 x 192 cm.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK