2368 föremål
GOLVLAMPA 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, 1900-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
TAKLAMPOR 4 st 19 60/70-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
SATSBORD Danmark 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Hörnhängskåp, 1700-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
BYRÅ, omkring 1900.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, tidigt 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK