Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1833 föremål
LARS LERIN, akvarell & gouache, signerad och daterad -82.
24 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
MATTA, Bidjar, ca 387 x 307 cm.
10 000 SEK
Utropspris
45 000 SEK
MATTA, Kirman, ca 405 x 308 cm.
15 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
CHIMENTO, Armband 18K guld i två färger, med etui.
25 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
ROBBERT, armlänk, 18k guld, Trosa, 1972.
29 000 SEK
Utropspris
38 000 SEK
MATTA, Semiantik Keshan, signerad, ca 453 x 334 cm.
3 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
MATTTA, Figural Kashmar, ca 389 x 301 cm.
1 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
PETER DAHL, akvarell, signerad.
19 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
MATTA, Keshan, signerad, ca 440 x 306 cm.
5 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
ADELSTEEN NORMANN, olja på duk, signerad.
8 200 SEK
Utropspris
25 000 SEK
MATTA, Semiantik s.k Amerikansk Sarouk, ca 450 x 304 cm.
3 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
MATTA, orientalisk, ca 618 x 392 cm.
2 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
HERMÈS, väska, "Kelly 28", 1975.
22 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
MATTA, orientalisk ca 608 x 388 cm.
15 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
MATTA, Keshan, ca 425 x 307 cm.
5 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
GIRARD-PERREGAUX, Vintage, armbandsur, 30 x 31 mm.
15 000 SEK
Utropspris
22 000 SEK
NILS NILSSON, olja på duk.
10 000 SEK
Utropspris
22 000 SEK
Örhängen med runda briljantslipade diamanter.
10 500 SEK
Utropspris
22 000 SEK
ERIK CHAMBERT, tillskriven, dagbädd, 1930-tal.
5 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Örhängen med briljantslipade diamanter.
16 800 SEK
Utropspris
20 000 SEK
PER EKSTRÖM, olja på duk, signerad.
19 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
MATTA, Figural Kashmar, ca 395 x 300 cm.
8 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
MATTA, Semiantik Täbris, ca 370 x 270 cm.
5 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
MATTA, Keshan, ca 396x 306 cm.
6 200 SEK
Utropspris
20 000 SEK
MATTA, Keshan, ca 400 x 293 cm.
10 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK