2369 föremål
Ring med safir och gammalslipade diamanter.
5 600 SEK
Utropspris
17 000 SEK
CHANEL, väska, "Jumbo flap bag", 1991-1994.
9 400 SEK
Utropspris
16 000 SEK
Armband 18K guld och vitguld.
13 059 SEK
Utropspris
15 000 SEK
TAG HEUER, Carrera, armbandsur, kronograf, 41 mm.
11 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
BYRÅ, empire, 1800-talets början.
5 555 SEK
Utropspris
15 000 SEK
BERNARD POTHAST, olja på duk, signerad.
13 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
MATTA, orientalisk, ca 371 x 273 cm.
9 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
MATTA, Old Isfahan, ca 315 x 207 cm.
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
KARIN OLSSON, olja på duk, signerad.
300 SEK
Utropspris
15 000 SEK
MATTA, Keshan, ca 410 x 298 cm.
3 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
CARL JOHAN DE GEER, färgserigrafi, 2010, signerad 58/90.
4 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
BRAM BOGART, aquagravyr, 2006, signerad 49/50.
11 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
MATTA, Keshan, ca 400 x 300 cm.
5 100 SEK
Utropspris
15 000 SEK
EYVIND BECKMAN, skåp, formgivet 1952.
8 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
MATTA, Keshan, 413 x 309 cm.
Inga bud
Utropspris
15 000 SEK
LISA LARSON, skulptur, brons, signerad.
16 009 SEK
Utropspris
15 000 SEK
SIXTEN LUNDBOHM, olja på duk, signerad.
8 400 SEK
Utropspris
15 000 SEK
WILHELM VON GEGERFELT, olja på duk, signerad.
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
MATTA, Kelim, ca 398 x 306 cm.
2 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
ANTONI TÀPIES, färgetsning, signerad och numrerad 66/75.
7 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
MATTA, Antik Kurd, 420 x 160 cm.
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
ZENITH, armbandsur, 30 mm.
980 EUR
Utropspris
1 400 EUR
Ring 18K vitguld med en fasettslipad smaragd.
3 200 SEK
Utropspris
14 000 SEK
PETER BESTE, fotografi signerad och numrerad 1/5.
9 000 SEK
Utropspris
14 000 SEK
COLLIER, med skuren smaragd.
Köp direkt för
15 975 SEK

Carmoséring med safir och gammalslipade diamanter.
500 SEK
Utropspris
13 000 SEK
CHARLES COLLINS, olja på duk, signerad.
7 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
SKRIVBORD, barock, 1700-tal.
2 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
MATTA, Kelim, ca 396 x 326 cm.
1 200 SEK
Utropspris
12 000 SEK
AXEL NILSSON, olja på duk, signerad.
3 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
ANTON GENBERG, olja på duk signerad.
8 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Hängsmycke med kedja, camé och 18K guld. I etui.
8 289 SEK
Utropspris
12 000 SEK
BREITLING, Cockpit Lady, armbandsur, 31 mm.
10 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Armband 18K guld.
8 100 SEK
Utropspris
12 000 SEK
BYRÅ, senbarock, 1700-talets första hälft.
2 158 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Armband 18K guld X-länk med stav.
8 200 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Bulgari ett par örhängen 18K guld och stål.
4 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
MATTA, Keshan 343 x 248 cm.
2 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
PIAGET, Haute Complication, armbandsur, 31,5 mm.
9 200 SEK
Utropspris
12 000 SEK
PELLE ÅBERG, olja på pannå, signerad.
3 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Alliansring med runda briljantslipade diamanter.
6 300 SEK
Utropspris
12 000 SEK
SVEN X:ET ERIXSON, gouache, signerad och daterad -56.
7 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK