Prenumerera på vårt nyhetsbrev

2205 föremål
ROLEX Oyster Perpetual, chronometer, 32 mm.
700 EUR
Utropspris
900 EUR
Collier med goshenit.
300 SEK
Utropspris
9 000 SEK
CARTIER, Cougar, armbandsur, 32.5 mm.
5 400 SEK
Utropspris
9 000 SEK
MATTA, orientalisk, ca 300 x 245 cm.
4 200 SEK
Utropspris
9 000 SEK
PENNA, 18K guld, troligen Frankrike.
4 000 SEK
Utropspris
9 000 SEK
MATTA, Yesd, ca 338 x 236 cm.
3 000 SEK
Utropspris
9 000 SEK
SKÅP, barock, 1700-tal.
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SOFFA, gustaviansk, 1700-talets slut.
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
NILS NILSSON SKUM, kritteckning, signerad 1944.
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
MATTA, kelim, ca 295 x 198 cm.
1 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
MATTA, kelim, ca 300 x 195 cm.
2 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Garrard's, skrivställ, silver, London 1827.
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ITALO SCANGA, olja/gouache, signerad och daterad 1988.
2 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ANDERS ZORN, etsning, 1917, signerad med blyerts.
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
IVAR KAMKE, olja på duk, signerad.
3 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ett par örhängen 18K guld med runda briljantslipade diamanter.
2 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
HOLGER JOHANSSON, taklampa, Westal.
1 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BYRÅ, 1800-talets första hälft.
1 100 SEK
Utropspris
8 000 SEK
OMEGA, Seamaster Calendar, armbandsur, 35 mm.
7 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SPEGELLAMPETT, gustaviansk, 1700-talets slut.
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ORIS, Williams F1, armbandsur, 40 mm.
4 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
TAKLAMPA, Italien, 1900-tal.
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
FRED MILNER, olja på duk, signerad.
3 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
VITRINSKÅP, 1800-talets andra hälft.
2 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
MATTA, Marocko, ca 298 x 211 cm.
3 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
MATTA, kelim, ca 292 x 198 cm.
2 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
MATTA, orientalisk, ca 237 x 163 cm.
4 905 SEK
Utropspris
8 000 SEK
DAVID SCHLUSS, olja på duk, signerad.
6 700 SEK
Utropspris
8 000 SEK
8 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BYRÅ, troligen Tyskland, 1700-tal.
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
MATTA, kelim 306 x 208 cm.
3 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
JAMES COIGNARD, olja på duk delvis kollage signerad.
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SLAGBORD, omkring år 1800.
3 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Collier 18K guld X-länk med stav.
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
MATTA, semiantik Täbris, ca 376 x 295 cm.
2 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Alliansring med runda briljantslipade diamanter.
4 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
MOSSE STOOPENDAAL, olja på duk, signerad.
3 456 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SPEGEL, Gustaviansk, 1700-talets slut.
3 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ULF GREDER, olja på duk, signerad.
8 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK