2271 föremål
LAPPONIA, brosch, sterlingsilver.
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ANYA HINDMARCH "Tiny Tim", VÄSKA.
100 EUR
Utropspris
180 EUR
JUHLS, Collier, sterlingsilver.
700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JUHLS, Collier, silver.
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATTA, orientalisk Heriz . Ca 363x281 cm.
520 EUR
Utropspris
200 EUR
RAGNAR VON HOLTEN, collage, signerad.
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KOPPARKITTEL, 1800-tal.
1 550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ANTIK SIDEN CHAPAN ROCK, UZBEKISTAN. Höjd 137.
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
TAKLAMPA, 1900-talets andra hälft.
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GUNGSTOL, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
SKULPTUR, trä, 1700-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MATTA, Kina Beijing, semiantik ca 196 x 91 cm.
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
CARL MALMSTEN, golvlampa "Staken".
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
FAT, keramik. Japan, Kutani, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MATTA, kelim 208 x 159 cm.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKULPTUR, bemålat gips, 1900-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
STEKHUV, pläter.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
BURBERRY, jacka, storlek xl.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK