Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1760 föremål
TORBA, semiantik Turkmen, ca 137 x 31 cm.
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LOUIS VUITTON, väska, "Pochette Bosphore", 2006.
3 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MATTA, Old Ghom, ca 154 x 106,5 cm.
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
CARTIER, scarf.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
CÉLINE, scarf samt twilly.
666 SEK
Utropspris
2 500 SEK
HERMÈS, scarf, "Sangles".
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Brosch 14K guld i form av löv.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKRIN, sent 1600/tidigt 1700-tal.
888 SEK
Utropspris
2 500 SEK
NATTLJUSSTAKE, brons, 1700-tal.
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
VÄGGKLOCKA, Zenith, 1900-talets mitt.
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
VALENTINO, kavaj, italiensk storlek 44.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SERVERINGSVAGN, art deco, 1930-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
LISA LARSON, figurin, stengods, Gustavsberg.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KLAFFBORD, engelskt 1800-talets slut.
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
FAT, kompaniporslin. Qingdynastin, Qianlong (1736-95).
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MATTA Kina old ca 110 x 108 cm.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
FÅTÖLJ, Swedish Modern, 1930/40-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KARIN PARROW, akvarell, signerad.
1 250 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ROTETAVLA, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BLOMBORD empirestil omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MATTA, Old Kashgai, ca 208 x 140 cm.
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
RUMSAVDELARE/SKÄRM 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SERVERINGSVAGNAR/SIDOBORD, ett par, 1900-talets slut.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
VÄGGLAMPETTER ett par 1900-talets andra hälft.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
TAKLAMPA, 1930/40-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
JARDINJÄR, mässing, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
HALLMÖBEL, 1950-/60-tal.
750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SPEGEL OCH SPEGELLAMPETTER, Art Deco, 1930-tal.
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BORDSLAMPOR, ett par, 1900-talets andra hälft.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KORKSKRUVAR, 5 st, 1800-/1900-tal.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MATTA rölakan 1900-talets mitt ca 168 x 155 cm.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SIDEBOARD, 1900-talets mitt.
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GUCCI, loafers, storlek 37,5.
2 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
AMPLAR 2 st 1930/40-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KITTEL, brons, 1600-/1700-tal.
750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKÅP, 1940/50-tal,
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
BYRÅ, 1900-talets första hälft.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GUNNAR NYLUND, vas, stengods, Rörstrand.
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
LJUSSTAKE, brons, 1600-/1700-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
HATTHYLLOR, 2 st, funkis, 1930-40-tal.
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SPEGEL troligen Frankrike omkring 1900.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
TYRA LUNDGREN, figurin, porslin, Rörstrand.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MATTA, rya 200 x 140 cm.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
LJUSSTAKE, mässing, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK