Prenumerera på vårt nyhetsbrev

2097 föremål
MATTA, kelim, ca 285 x 209 cm.
Inga bud
Utropspris
6 000 SEK
MATTA, kelim, ca 301 x 196 cm.
Inga bud
Utropspris
10 000 SEK
SOFFA, 1990-tal.
Inga bud
Utropspris
2 000 SEK
MINKPÄLS, Sagamink.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
SPEGEL, 1800-talets slut.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
SKÅP, 1950-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Collier med goshenit.
Inga bud
Utropspris
9 000 SEK
LJUSKRONA, 1900-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
HÄNGE, 18K vitguld.
Inga bud
Utropspris
300 EUR